удожники

                  анры

              родажа

                слуги

            татьи

             сылки

              онтакты


Падурская Надежда Ивановна

Падурська Надія Іванівна.
Цікавими та оригінальними є роботи художника-аматора з м. Помічної, Добровеличківського району, Кіровоградської області - Н.І. Падурської.
Перша персональна виставка художниці була відкрита в Кіровоградському художньому салоні. Її роботи відрізняються своєрідньою манерою сприйняття навколишньої дійсності. Вражає талант цієї жінки, фантастична працьовитість. У своїх полотнах вона живе, страждає, вірить, летить. "Мої картини єдина можливість говорити з людьми однією мовою в надії на порозуміння" - говорить художниця. Н. Падурська - учасник республіканського вернісажу, який проводився в м. Києві у рамках 2-го Всесоюзного фестивалю самодіяльного і народного мистецтва, відзначена нагородою фестивалю. Роботи Н. Падурської неодноразово були представлені на вистаках у м. Кіровограді. У Добровеличківському районному краєзнавчому музею було проведено дві персональні виставки живопису Н. Падурської (2003, 2005 роки).
За остані 10 років Н. Падурська зробила найбільший подарунок Добровеличківському краєзнавчогому музею: 49 картин ("Скорбота", "Сенс життя", "Весілля", "Майстер", "Ярмарок", "Портрет Катерини Білокур" та ін.), а також відеофільм "Храм добра Н. Падурської".

Чтобы увидеть картину в увеличенном размере, нажмите на превью

Выставка работПадурская Н.И. :: Сільські пасторалі ::
1999 рік, 40х50, полотно, олія

Падурская Н.И. :: Лихом об землю ::
2006 рік, 37,5х49, полотно, оліяNostalgie © 2011
Дизайн и вёрстка - Devinora